Юристишка-подпёрдыш, почитай закон о внутренних войсках
Яшчэ да таго, як ты даведаўся пра маю адукацыю я табе пісаў, што ты адукаваны дрэнна. Ды й падпёрдыш ты сам.
оказание содействия органам внутренних дел в охране общественного порядка, обеспечении общественной безопасности, режима чрезвычайного положения, военного положения;
Где ты видишь тут уборку снега с улиц? Или ты хочешь, чтобы командиры нарушали закон.
Гэта такім у БДУ дыпломы выдаюць?
А могут и не привлекаться.
З.Ы. хочешь сказать что все машинки на фотке везут на ночь глядя больных деток в онкоцентр?
Во-во. "Могуць і не прыцягвацца"- кажу ж- рэжым калі і прыцягне войскі дык только каб зьбіваць ці наогул, забіваць гэтых людзей. Тут, скажы, таксама "могуць прыцягвацца, а могуць і не".
Экран от своих слюней протри и сам иди расчищать...
А то только тризнишь в эфире за лавандос.
Ну, што ты... ты давай адкажы па-сутнасці. Там было напісана, што рэжым нічога не прадпрымае. Я гэта закінуў сюды. А ты сідзіш і сьмярдзіш. Гэта кажа аб тваёй згодзе з такім стаўленьнем.
вышел бы и помог. Или денег нет в Минск доехать?
Так он в Москве живет, любит Родину на расстоянии
Мог бы и из Москвы приехать.Он просто только сидеть и указывать любит. То не так- эдак не правильно. Гундосник, приедь и сделай как надо.
Прабачце, вы гэта пра каго?