Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
Гродненский Форум
26 Апрель 2024, 23:55:06
Новости, реклама:
   Главная   Новости Гродно Помощь Игры Календарь Войти Регистрация   Меню
Страниц  : 1 2  Все   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Re: Церемония инаугурации переносится  (Прочитано 26493 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
redbird
Почетный гродненец
*****

Репутация: +532/-4
Offline Offline

Пол: Женский
Сообщений: 2731


Просмотр профиля
« Ответ #60 : 25 Сентябрь 2020, 13:23:56 »

Хіцёр Зміцёр, але й Саўка не дурак.
Вы ўвесь час спрабуеце мяне (ўсіх) перахітрыць, але хітрасць і мудрасць - з'явы супрацьлеглыя.
Каб аб некаторых справах разважаць, патрэбныя таксама веды і адукацыя.
Разумееце, эмоцыі гэта не толькі ружовыя соплі, а нават зусім не ружовыя соплі.
Эмоцыі гэта яшчэ мужнасць, бравасць, баявы дух, гонар, гнеў. Эмоцыі дапамаглі савецкім перамагчы ў вайне.

Чалавек без эмоцый - імпатэнт. У нас краіна шэрых імпатэнтаў ва ўладзе, вакол адзінага яскравага альфа-самца з суперпатэнцыяй. Мне неяк па-жаночы крыўдна, разумееце.
Я нават згодная на некаторую карупцыю ва ўладзе, каб чалавек адчуваў сябе значным і вырашаючым па-поўнай, а не машынальным пустапарожнім балванчыкам з ківаючай галавою, якога пстрычкаю можна скінуць у смецце і паставіць новага, калі галава няправільна ківаецца.
Вы ці разумееце, што ў выпадку сапраўднага гамону (які не пачынаўся) кіраваць не будзе каму.  Не знаю

Сценарии бывают такие что мы и помыслить не можем о их развитии
Гэта вы не можаце памысліць, а я магу. Улыбка
Такие поэты рождаются раз в 300 лет ИМХО  После Пушкина и Мицкевича еще не прошло столько лет, не льстите себе
Гэта вы мне лесіце, Пчаляр. Смеющийся Гэта цытата з інтэрв'ю Вячаслава Бутусава, якога асабіста я лічу геніям сучаснасці. Я ўсяго толькі спрабую вучыцца ў яго вышэйшай духоўнасці і моцы. Роўна столькі, сколькі ён дазваляе.

Я баскетбалістка, Пчаляр, а мінскія баскетбалісты "Цмокі" выйшлі ў групавы раунд лігі чампіёнаў.
Я вось думаю цяпер, ці адзначае гэта, што мне пара выпускаць свайго агністага цмока, якога я пакуль трымаю на ланцугу, ці не выпускаць.
А вы займаеце мой час і перашкаджаеце. Смеющийся Смеющийся Смеющийся
Записан

Правитель про поэта чаще всего не знает ничего. У поэта, безусловно, больше власти, чем у правителя. И главное — эта власть истинная, данная сверху. Он не самозванец. Он не узурпировал власть от жажды всеми править.  ©
Страниц  : 1 2  Все   Вверх
  Печать  
 
Перейти в:  

Войти
Войдите, чтобы добавить комментарий

Войдите через социальную сеть

Имя пользователя:
Пароль:
Продолжительность сессии (в минутах):
Запомнить:
Забыли пароль?

Контакт
Powered by MySQL Powered by PHP Мобильная версия
Powered by SMF 1.1.20
SMF © 2006-2024, Simple Machines
Simple Audio Video Embedder
| Sitemap
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Страница сгенерирована за 0,125 секунд. Запросов: 21.